Форум uaDNA | uaDNA Forum

Питання українського ДНК-родоводу | Matters of the Ukrainian DNA-genealogy
It is currently 20 Sep 2019, 06:22

All times are UTC - 5 hours [ DST ]
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 22 Oct 2014, 18:18 
Offline
Адмін сайту | Site Admin
User avatar

Joined: 15 Apr 2014, 12:02
Posts: 130
Канадці - перші знову отримуватимуть персональні медичні звіти від 23andMe, базовані на аналізі ДНК. За подвійну ціну.
------------------------------
23andMe Expands Into Canada | 23andMe розширюється в Канаді
Dick Eastman (Estaman's Online Genealogy Newsletter)
http://blog.eogn.com/2014/10/06/23andme ... to-canada/
Image

23andMe тепер пропонує медичну і спадкову інформацію на основі аналізу ДНК для канадців. Заснована в 2006 році, компанія надає домашні комплекти тестування слини, які клієнти повертають для генетичного аналізу.

23andMe стягуватимуть з канадських клієнтів $199 (CAD) плюс доставка за особисту геномну послугу через 23andMe.ca, яка, як говорить компанія, допоможе їм краще зрозуміти їхнє здоров'я й родовід і, "можливо, відкрити для себе нових родичів."

Канадці матимуть доступ до 108, пов'язаних зі здоров'ям, звітів, які включають в себе інформацію про генетичні чинники ризику для різних захворювань, потенційну чутливість до ліків, генетичні ознаки й спадкові захворювання.

Це звучить для мене, ніби 23andMe пропонує не тільки тестування, пов'язане з генеалогією, а й пропонує медичне тестування, яке було зупинено в США Адміністрацією з контролю за продуктами і ліками (FDA). Очевидно, що немає заборони (до сих пор) на пропозицію тієї ж послуги в інших країнах. Канадці виграють від наявності доступу до медичного тестування, яке заборонене для американців, хіба що їхні лікарі замовлять схожі, але дуже дорогі, тести для пацієнтів.

FDA заявила, що компанія не показала, що тести безпечні й ефективні. Вона попередила, що помилкові результати можуть спонукати клієнтів шукати непотрібне або неефективне медичне обслуговування. Цей крок здається мені дурним. Він забороняє американцям отримання недорогого медичного аналізу їхніх власних тіл. На щастя для мене, я отримав свої 23andMe медичні результати за кілька тижнів до того, як FDA послав лист. Іншим не так пощастило.

Генеральний директор 23andMe і співзасновник Anne Wojcicki заявила, що компанія також планує почати продавати її персональні генетичні продукти в інших країнах. "Ми продавали наші звіти про здоров'я по всьому світові, і ми зробили вибір, щоб припинити все і зробити переоцінку," сказала вона про спрямування компанії після наказу FDA. "Це, безумовно, частина нашого плану, щоб зробити це доступним в усьому світі. І Канада є першою країною, де ми збираємося це здійснити".

_________________
R-YP591 | HV1a2
The Ukrainian DNA Project - Проект "Українська ДНК" | Sloboda-Yaltushkivska DNA Project - ДНК-Проект "Слобода-Ялтушківська" | Bodnar Y-DNA Surname Project - Y-ДНК-проект прізвища Боднар


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC - 5 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group