Форум uaDNA | uaDNA Forum

Питання українського ДНК-родоводу | Matters of the Ukrainian DNA-genealogy
It is currently 20 Sep 2018, 09:24

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 22 Oct 2014, 18:18 
Адмін сайту | Site Admin

Канадці - перші знову отримуватимуть персональні медичні звіти від 23andMe, базовані на аналізі ДНК. За подвійну ціну.
------------------------------
23andMe Expands Into Canada | 23andMe розширюється в Канаді
Dick Eastman (Estaman's Online Genealogy Newsletter)
http://blog.eogn.com/2014/10/06/23andme ... to-canada/
Image

23andMe тепер пропонує медичну і спадкову інформацію на основі аналізу ДНК для канадців. Заснована в 2006 році, компанія надає домашні комплекти тестування слини, які клієнти повертають для генетичного аналізу.

23andMe стягуватимуть з канадських клієнтів $199 (CAD) плюс доставка за особисту геномну послугу через 23andMe.ca, яка, як говорить компанія, допоможе їм краще зрозуміти їхнє здоров'я й родовід і, "можливо, відкрити для себе нових родичів."

Канадці матимуть доступ до 108, пов'язаних зі здоров'ям, звітів, які включають в себе інформацію про генетичні чинники ризику для різних захворювань, потенційну чутливість до ліків, генетичні ознаки й спадкові захворювання.

Це звучить для мене, ніби 23andMe пропонує не тільки тестування, пов'язане з генеалогією, а й пропонує медичне тестування, яке було зупинено в США Адміністрацією з контролю за продуктами і ліками (FDA). Очевидно, що немає заборони (до сих пор) на пропозицію тієї ж послуги в інших країнах. Канадці виграють від наявності доступу до медичного тестування, яке заборонене для американців, хіба що їхні лікарі замовлять схожі, але дуже дорогі, тести для пацієнтів.

FDA заявила, що компанія не показала, що тести безпечні й ефективні. Вона попередила, що помилкові результати можуть спонукати клієнтів шукати непотрібне або неефективне медичне обслуговування. Цей крок здається мені дурним. Він забороняє американцям отримання недорогого медичного аналізу їхніх власних тіл. На щастя для мене, я отримав свої 23andMe медичні результати за кілька тижнів до того, як FDA послав лист. Іншим не так пощастило.

Генеральний директор 23andMe і співзасновник Anne Wojcicki заявила, що компанія також планує почати продавати її персональні генетичні продукти в інших країнах. "Ми продавали наші звіти про здоров'я по всьому світові, і ми зробили вибір, щоб припинити все і зробити переоцінку," сказала вона про спрямування компанії після наказу FDA. "Це, безумовно, частина нашого плану, щоб зробити це доступним в усьому світі. І Канада є першою країною, де ми збираємося це здійснити".

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC - 5 hours [ DST ]